ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
- Малотоксичний інсектицид для боротьби із широким спектром шкідників на багатьох культурах.
- Не залежний до ефективності від температури
- Безпечний для корисної ентомофауни
- Має тривалий (до 40 днів) період післядії
- Має швидкий розпад у воді та грунті
- Широкі можливості для застосування в інтегрованих системах захисту
МЕХАНІЗМ ДІЇ
Дімілін® – це інсектицид нового механізму дії, що належить до групи регуляторів росту комах. Дімілін® порушує утворення хітину в кутикулі (зовнішньому скелеті) комахи, що перешкоджає процесу нормальної линьки молодої личинки при її переході в наступну вікову стадію і призводить до її загибелі.
Норма витрати робочого розчину на польових культурах 200-400 л/га, на лісових насадженнях 150-200 л/га, на капусті 400-600 л/га, на плодових культурах 800-1200 л/га.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
- Дімілін® є стійким до змивання дощем, тривалий час зберігається на поверхні рослин, але швидко розкладається у воді та грунті. Дімілін® відноситься до малотоксичних інсектицидів: має низьку токсичність для ссавців, птиць та риб і не має негативного впливу на довкілля. Дімілін® не токсичний для бджіл і може застосовуватися у період цвітіння.
- Під час боротьби із яблуневою плодожеркою та листовими мінерами ефективність препарату залежить від овіцидної активності шкідників, що визначає необхідність проведення обробки до початку відкладання яєць.
- Правильний час для застосування препарату найкращим чином визначається за допомогою феромонних пасток. Застосування Діміліну® слід починати за відлову 5 самців метеликів на 1 га протягом одного тижня.
- Сума ефективних температур повинна дорівнювати 145 °С, а температура у вечірній період повинна бути не нижчою 15 °С.
СУМІСНІСТЬ
Є сумісним з багатьма інсектицидами.
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
- Має низьку токсичність для теплокровних
- Дімілін® є безпечним по відношенню до хижих кліщів-ентомофагів, корисних комах та ідеально підходить до систем інтегрованого захисту.
- Там, де використовується цей препарат, попереджується розмноження кліщів-фітофагів і внаслідок цього знижується потреба у використанні акарицидів.