ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
- Двохкомпонентний інсектицид, що має системну та контактну дію;
- Висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;
- Ефективний проти шкідників стійких до фосфорорганічних інсектицидів;
- Блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;
- Ефективність препарату не залежить від температурного режиму застосування, фази розвитку шкідника та фази розвитку культури;
- Сучасна формуляція та зручна у використанні препаративна форма.
- Оригінальний японський препарат найвищої якості.
МЕХАНІЗМ ДІЇ
Інсектицид ІНАЗУМА, ВГ має в своєму складі дві діючі речовини, що впливають на нервову систему комах, але відносяться до різних хімічних класів та мають різний механізм дії на шкідників.
Ацетаміприд, як конкурент ацетилхоліну, блокує роботу постсинаптичних рецепторів, що призводить до надмірного збудження та загибелі. Лямбда-цигалотрин впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі.
Після застосування ІНАЗУМА, ВГ шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після поїдання оброблених рослин. Ацетаміприд діє головним чином системно, потрапляючи в рослину захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму.
Лямбда-цигалотрин – має контактно-шлункову дію на шкідників і застосовується для створення "стоп – ефекту", що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
- Для досягнення найкращого результату препарат Іназума необхідно застосовувати, коли в рослині ще зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась і більшість їх знаходиться в фазі личинок та їх вплив на врожай та якість зерна мінімальні.
- Застосування Іназума в період «формування колосу – налив зерна» гарантовано захищає посіви від п’явиць, попелиць та клопів, які в цей час активно харчуються, висмоктуючи сік з рослин і молодого зерна.
- Запізнення із проведенням обприскування призводить до неминучих втрат врожаю.
СУМІСНІСТЬ
Сумісний з багатьма препаратами, проте перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Бакову суміш необхідно використовувати одразу після змішування.